Aksesuarlar

Bürotik Priz

Bürolarda, iş yerlerinde ve farklı çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan prizler uzatma kablolarıyla sağlandığında ortaya görüntü kirliliği çıkabilmektedir. Bürotik priz sayesinde masaya entegre edilen prizle, daha iyi bir görünüm elde etmek mümkündür. Prizden her ne kadar uzak kalınsa dahi, masanın içerisine entegre edilen priz tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Dilendiği taktirde normal priz, UPS priz, HDMI girişi, USB girişi, diğer soket girişleri eklenebilmektedir. Tüm bunların prize eklenebilmesi ve gövdesinin masa altında kalarak, yere gömülmesi ortaya estetik bir görüntü çıkarmaktadır. Konfor açısından fazlasıyla önemli özelliklere sahip olan priz, tarafımızca entegre edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Farklı renk seçeneklerinin olması ve istenilen her şeyin eklenebilmesi ürünün kapasitesini göstermektedir.

İş yerlerinde iş yükünü azaltan, ekstra uğraşlara sebebiyet vermemek amacıyla da bürotik priz kullanılmaktadır. Sahip olduğu özellikler sayesinde personellerin konforlu bir şekilde çalışması, toplantıların daha verimli geçmesi ve görüntü kirliliğinin son bulması mümkün hale gelmektedir. Prizin sahip olduğu özellikler ve kapsamlı bir yapısının bulunması, memnuniyeti sağlamaktadır.

Bürotik Priz Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Priz, masaya entegre edildiğinden dolayı ekstradan bir kablo takmaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Uzatma gibi kablolardan kurtularak, istenilen görünümün elde edilmesi ve masaya yakın olması kolaylık sağlar. UPS, HDMI, VGA, priz gibi girişlerinin bulunması ve dilendiği taktirde bu girişlerin arttırılması mümkündür. Bürotik priz tüm bu özelliklere sahip olduğundan ötürü, birçok iş yeri buna ihtiyaç duymaktadır. Birçok iş yerinin priz sıkıntısı yaşaması ve teknolojiden kopamaması, bu ürünün alınmasını gerektirmektedir. Tarafımızca tasarlanan priz, masaya entegre edilmekte ve en kolay kullanımı sunmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillendirilecek olan priz sayesinde müşterilerimizin memnun kalabilmesi mümkündür. Tüm bu özellikleri hızlı bir şekilde sunmamız, hizmetimizin kalitesini göstermekte ve zaman kaybını engellemektedir.