CCTV Konsolu

Kamera ve güvenlik sistemlerinin belli bir masa üzerinden kontrol edilmesi aynı zamanda bu kontrolün konsolla sağlanması, tarafımızca sunulan imkanlar arasında yer almaktadır. CCTV konsolu sayesinde müşterilerimiz, kendi güvenlik ekipmanlarını daha üst düzeye ulaştırmaktadır. Güvenlik ekipmanlarının üst düzeye ulaşması, tarafımızca mümkün hale getirildiğinden ve en uygun fiyatların sunulmasından ötürü müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalması mümkündür. Tüm bunların yanı sıra satışa sunduğumuz ürünlerin, uzun süreli kullanım sunması mümkün hale gelmiştir. Çünkü satışa sunduğumuz tüm ürünler tekniksel ve yapısal açıdan, en iyi özelliklere sahiptir. Konsol sayesinde kameraların kontrolünü daha iyi şekilde sağlamak ve yakınlaştırmak gibi özellikleri kullanmak konsolun özellikleri arasında yer almaktadır.

Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiği taktirde masa ve konsolun birbirine entegre edilmesini sağlayabilmektedir. Güvenlik odalarında ihtiyaç duyulan CCTV konsolu ve diğer ekipmanlar tarafımızca en yüksek kalitede, en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. En uygun fiyat, en yüksek kalite hizmet politikamız sayesinde ürünlerimizden memnun kalmak aynı zamanda ekonomik açıdan tasarruf yapabilmek mümkün hale geliyor.

CCTV Konsolu Ne İşe Yarar?

CCTV masasında yer alan konsol, kamera aralarındaki geçişleri ve kontrolü sağlamaktadır. Kontrolü kolay bir hale getirmesi ve güvenliği üst düzeye ulaştırması, konsolun en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. CCTV konsolu sayesinde güvenlik personelleri ve yönetimi, kamerada gördüklerini daha iyi bir şekilde algılamakta aynı zamanda kamerayı yakınlaştırabilmektedir. Farklı ekranlara geçiş yapılmasına da sebebiyet vermesi, konsolun diğer özellikleri arasında yer alıyor. Bu sayede konsoldan maksimum verim elde etmek ve bu verimle kişinin daha iyi bir düzeye ulaşması mümkün hale gelmektedir. Tüm bunların yanı sıra konsol ve masa entegresi tarafımızca yapılmakta, kurulum esnasında müşterilerimiz herhangi bir problemle karşılaşmamaktadır.